הרשו לי לעזור לכם להשיג את מטרותיכם - ללקוחות יש סיכוי טוב יותר להשיג את מטרותיהם עם המוצרים הנכונים, מערכת יחסים עם חבר הרבלייף העצמאי שלהם ולהיות חלק מקהילה. אם ברצונכם לקבל תמיכה מותאמת אישית להשגת מטרותיכם אנא צרו עמי קשר בטלפון 1700703369  
   
הזמנת הרבלייף במחירים מעולים ומשלוח מהיר לכל מקום בישראל    טל' לייעוץ והזמנות : 1700-70-33-69   
 
התחייבות ל100% טריות ומקוריות עם משלוח מהיר לכל מקום בישראל ! ובנוסף....התקשרו אלינו לעזרה בכל עניין .

שאלות ?
התקשרו  1700-70-33-69


בניית שריר עם תזונה מאוזנת - 4 טיפים

דף הבית >> בניית שריר עם תזונה מאוזנת - 4 טיפים

רוב המתאמנים הצעירים מאמינים שהדרך לבניית שריר עוברת בצריכת כמויות גדולות של חלבונים או אבקות חלבון שונות ושבזה פחות או יותר מסתכם העניין. אין ספק שכבודו של החלבון במקומו מונח, אך האמת היא שעם כל הכבוד לחלבון, תזונה נכונה לחיטוב, היא סיפור הרבה יותר מורכב מזה. במאמר שלפניכם תמצאו ארבעה טיפים חשובים, לתזונה מאוזנת לבניית שריר.

טיפ מס’ 1 – שמרו על מאזן קלורי חיובי

גם אם תבלו מדי יום שעות על גבי שעות בחדר הכושר, לא תצליחו לבנות גוף שרירי לתפארת, כל עוד לא תקפידו לשמור על מאזן קלורי חיובי. הכוונה היא לכך שכמות הקלוריות שאתם צורכים, צריכה להיות גדולה מכמות הקלוריות שאתם שורפים. בתהליכים של עלייה במסת השריר, יש לספק לגוף כמות גדולה של קלוריות. בשילוב עם משטר אימונים קפדני, נגרום לגוף לתעל את האנרגיה העודפת, לטובת בניית השריר.

חישוב הכמות המדויקת צריך להתבצע באופן אינדיבידואלי עבור כל מתאמן ומתאמן, בהתאם למסת הגוף, שגרת האימונים, היעדים שלו ועוד. בהקשר זה יש לציין כי כמות הקלוריות המומלצת היומית גם צפויה להשתנות לאורך הזמן: יתכן בהחלט שמתאמן שהחל מצריכה מומלצת של 2000 קלוריות ליום, יצטרך תוך שנה לצרוך 2500 קלוריות ליום ואפילו יותר. אי לכך, יש להישאר בנושא זה עם אצבע על הדופק, אך בכל מקרה, יש להימנע מצריכה לא מספקת של קלוריות ומהגעה למאזן קלורי שלילי או ניטרלי. ניתן להגיע לכמות הקלוריות הזו בצורה איכותית באמצעות הוספת השייקים של הרבלייף לתפריט.

טיפ מס’ 2 – אל תוותרו על ארוחה איכותית אחרי אימון

לא תמיד נותר עוד כוח אחרי אימון מאומץ, בשביל להכין ארוחה איכותית ומזינה כהלכתה. אי לכך, מתאמנים רבים נוטים לדלג על ארוחות או פשוט חוטפים איזה חטיף לא מזין במיוחד אחרי האימון. מדובר בטעות מרה, שכן הקפדה על ארוחה לאחר האימון, חשובה לבניית מסת השריר, לא פחות מהאימון עצמו. אז נכון, זה קשה ומציק ולא תמיד קל, אבל מדובר בעניין הכרחי: הקפידו באופן קבוע לאכול ארוחה מזינה הכוללת שילוב של חלבון ופחמימה, תוך פרק זמן הגיוני מהרגע שסיימתם את האימון.

בעבר נהוג היה לחשוב שישנו חלון הזדמנויות בן 45 דקות מרגע סיום האימון, שבו יש לספק לגוף חלבונים ופחמימות. כיום ידוע שאין צורך להתנפל על האוכל או להיכנס ללחץ מיותר. בהחלט ניתן להגיע הביתה, להתקלח, להכין ארוחה בנחת ורק אז לשבת לאכול. יחד עם זאת, בשום אופן אין לדחות את הארוחה יתר על המידה, או לוותר עליה כליל.

טיפ מס’ 3 – צרכו חלבון לאורך כל היום

באופן עקרוני ישנה אפשרות לצרוך את כל כמות החלבון היומית בארוחה אחת או שתיים ועדיין ליהנות מעלייה במסת השריר, אך בפירוש לא מדובר בהתנהלות חיובית, שתביא לתוצאות אופטימאליות. אם לצורך העניין ההמלצה עבורכם היא צריכה יומית של 120 גרם חלבון, תנו עדיפות לצריכה של 30 גרם בארבע ארוחות שונות ואפילו לצריכת 24 גרם חלבון בחמש ארוחות שונות, אם הדבר עולה בידכם.

טיפ מס’ 4 – הפסיקו לפחד פחד מוות משומנים

אחת הטעויות הנפוצות ביותר שעושים מפתחי גוף בתחילת הדרך, באה לידי ביטוי בהימנעות מוחלטת מצריכת שומנים. שימו לב – לא זו בלבד שאנחנו זקוקים לשומנים כדי לחיות ולתפקד כראוי, אלא שמזונות עתירי שומן מסייעים למתאמנים רבים להגיע לצריכה הקלורית היומית המומלצת עבורם. ישנה כמובן חשיבות עליונה לבחור בחכמה את מקורות השומן בתפריט שלכם ולתת עדיפות למקורות בריאים יחסית, כמו טחינה, אבוקדו, אגוזים, זיתים, שקדים, בוטנים ועוד.

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את Pro Max – משקה התאוששות עתיר חלבונים בתוספת L-Glutamine  וחומצות אמינו מסועפות שרשרת (BCAA), לתזונה איכותית המשפרת את תוצאות האימון.

 
Top page       

 
לייבסיטי - בניית אתרים